O NÁS - autobazar Brno, Autocentrum Slatina

O provozovně AUTOCENTRUM SLATINA v Brně.

Společnost R&H spol s.r.o. byla založena již v roce 1991 a patří tak v Brně mezi první privátní prodejny s použitými vozy po sametové revoluci. Tato dlouholetá tradice nás zavazuje k poskytování seriózních a perfektních služeb na na které jsou naši zákazníci zvyklí a očekávají je ve stále vyšší kvalitě. Naše společnost působí pod obchodní značkou AUTOCENTRUM SLATINA. Specializujeme se na prodej vozů střední a vyšší třídy, ale najdete u nás i automobily "lidové" v pořizovací hodnotě do 100 000 i 50 000 kč¨.

Auta nakupujeme často od finančních (leasingových) společností jak v zahraničí tak České republice. Provozovatelé těchto vozidel jsou vesměs velké nadnárodní společnosti u kterých máme záruku ,že  jejich vozový park je pravidelně a pečlivě servisován v autorisovaných servisech ve kterých není nic zanedbáno a jsou použity jenom značkové náhradní díly . Všechny vykoupené vozidla stoprocentně vlastníme a můžeme garantovat, že na nich neváznou žádné právní vady.

Mnoho našich zákazníků také využívá naší dlouholeté pozitivní image na trhu s automobily a svěřuje nám svoje vozidla do komisního prodeje. Jsme partnery včech důležitých internetových prodejních servrů (TIPCARS , SAUTO , AUTOMIX , CARS atd) na kterých si zájemci auta nejdou ,osloví nás a my obchod s vozem zrealizujeme. Je samozřejmostí ,že při nákupu našeho vozu můžete dát svůj vůz  protihodnotou , nabídneme Vám za něj nejlepší možnou výkupní cenu .

 

16.03.2020 | Aktuální nabídka Vážený zákazníci, z důvodu nařízení vlady musí být naše provozovna uzavřena do 24.3.2020. V případě Vašeho zájmu o jakýkoli náš vůz nás neváhejte kontaktovat na 607149149 a pokusíme se tuto situaci individuálně vyřešit.
Adresa: Olomoucká 164, Brno
Telefon: +420 607 149 149
E-mail: autocentrumslatina@seznam.cz

Firemní údaje:
R&H spol s.r.o.
IČ: 155 28 715

sekce kontakty

Cebia